X
Menu

Usługi

W ramach prowadzonej Kancelarii Adwokackiej Łukasz Piotrowski realizujemy usługi w zakresie prawa cywilnego i administracyjnego. Specjalizujemy się w uzyskiwaniu potwierdzania posiadania obywatelstwa polskiego i innych dokumentów niezbędnych do otrzymania polskiego paszportu – paszportu Unii Europejskiej. Reprezentujemy naszych klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami administracji państwowej i samorządowej.

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się również poszukiwaniem dokumentów w kraju i za granicą niezbędnych do uzyskania decyzji poświadczającej posiadanie obywatelstwa polskiego.

Nasza kancelaria jest największym tego typu biurem. Od początku istnienia przeprowadziliśmy ponad 25000 postępowań o uzyskanie obywatelstwa polskiego, z czego zdecydowana większość zakończyła się pozytywnie. To wieloletnie doświadczenie zaowocowało uzyskaniem dobrych kontaktów z polskimi urzędami i instytucjami. Ponadto z uwagi, iż nasza kancelaria Adwokacka znajduje się na terenie Polski, podlegamy pod przepisy miejscowe w ramach których tego typu usługi nie są objęte podatkiem VAT i tym samym są tańsze, niż usługi tego samego typu prowadzone przez kancelarie zagraniczne.

Zajmujemy się również restytucją mienia, nieruchomości poprzez pomoc w ustalaniu stanu prawnego, doradztwa w zakresie wyboru najlepszej drogi zaspokojenia roszczeń.

Nasi pracownicy posługują się językami angielskim i niemieckim.

Dzięki Kancelarii Adwokackiej Łukasz Piotrowski zyskujecie pewność rzetelnego wykonania zleconych działań, profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie oraz mniejsze koszty.